Nagraj z nami teledysk!

Pokój i Dobro!

Obecnie panująca pandemia zmieniła życie i plany każdego z nas. Głęboko wierzymy jednak, że ostatecznie to Bóg jest Panem całego świata i naszej historii, więc także przez tą sytuację wypełnia się Jego wola wobec nas. Dlatego staramy się, aby nie osłabł nasz zapał ewangelizacyjny i chcielibyśmy, pomimo aktualnych ograniczeń, móc dzielić się z Wami naszą twórczością i mieć kontakt z Wami. Stąd też zrodził się pomysł na FRS (kliknij, aby zobaczyć więcej). To jednak nie wszystko…

Postanowiliśmy nagrać kolejny teledysk, tym razem do tytułowego utworu z naszej najnowszej płyty “Bracia Wilcy”. Ponadto chcemy, abyście wzięli w nim udział! Jak to zrobić?

W prostych krokach:
1. Nagraj pod oryginalny podkład siebie śpiewającego trzy refreny z piosenki Bracia Wilcy. Podkład znajdziesz poniżej lub na innych platformach z muzyką (Apple Music, Tidal, YouTube, itp.). Wideo powinno być nagrane w orientacji poziomej.

UWAGA!

Refreny nagrajcie z oryginalną muzyką w tle.

Teksty refrenów:
1.: Bracie wilku, świat jest piękny!
Bracie wilku, to Bóg stworzył go.
Bracie wilku, odmień życie.
Ulecz duszę z nienawiści.

2. i 3.: Bracia wilcy, świat jest piękny!
Bracia wilcy, to Bóg stworzył go.
Bracia wilcy, zmieńcie życie.
Proście Pana, On przebaczy Wam!

2. Wrzuć nagrany filmik(i) na dowolny serwer np. Google Drive, One Drive, wetransfer.com www.szybkiplik.pl i prześlij do nas za pośrednictwem poniższego formularza:

    3. Obserwuj nasz profil na FB i kanał na YouTube, aby wiedzieć kiedy opublikujemy wideo!

    Na wasze filmiki czekamy do 16 maja!