Bełchatów i Miedniewice

Za nami dwa ostatnie w tym roku akademickim wyjazdy. 16 czerwca byliśmy w Bełchatowie, natomiast w minioną niedzielę gościliśmy w naszej franciszkańskiej parafii w Miedniewicach.

Do Bełchatowa udaliśmy się, aby zagrać koncert w ramach Bełchatowskich Dni Rodziny oraz Dnia Patrona Bełchatowa św. Jana Pawła II. Zanim jednak znaleźliśmy się na scenie mieliśmy okazję wysłuchać koncertu laureatów Festiwalu Piosenki Papieskiej i Religijnej SANTO SUBITO 2019. Wśród jury tego konkursu znalazł się także nasz współbrat Maksymilian, który miała także zaszczyt ogłosić zwycięzców.
Wierni zgromadzeni w ogrodach parafii Narodzenia NMP przyjęli nas bardzo ciepło i żywo angażowali się w animowane piosenki, które zagraliśmy pomiędzy utworami z naszej najnowszej płyty.

Tydzień później zawitaliśmy do Miedniewic, gdzie obchodzony był jubileusz 100 – lecia erygowania parafii. Do południa animowaliśmy śpiew podczas Mszy, a o godz. 12 zagraliśmy dla parafian koncert.

Przed nami przerwa wakacyjna. Jednakże jeszcze tego lata zobaczymy się w pewnym, bardzo znanym sanktuarium. Więcej informacji już wkrótce, bądźcie na bieżąco!