Niedziela Dobrego Pasterza

Po ostatniej wyprawie na Podlasie tym razem udaliśmy się w zupełnie innym kierunku i odwiedziliśmy stolicę Dolnego Śląska – Wrocław i parafię św. Karola Boromeusza. W 4. Niedzielę Okresu Wielkanocnego, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, swoją grą i śpiewem włączyliśmy się w modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie, a także w intencji już powołanych. Przy tej okazji prosimy także Was o modlitwę w tych intencjach, w naszych modlitwach pamiętamy o wszystkich sympatykach i dobrodziejach (także duchowych).

Naszą obecność zakończyliśmy koncertem w klasztornym ogrodzie, któremu sprzyjała bardzo dobra pogoda. Dało się to odczuć szczególnie na scenie, bezchmurne niebo sprawiło, że słońce nieustannie nas oświecało. Niestety nie sprzyjało to gitarom, które zaczęły się dość szybko rozstrajać, z czasem jednak pojawił się cień, bo słońce zaszło za sąsiedni budynek. Cieszyła nas obecność wielu parafian z całymi rodzinami.
Wśród granego repertuaru pojawiły się także utwory z najnowszej płyty – odwiedzajcie naszą stronę, aby być na bieżąco z nowymi informacjami na jej temat!

Więcej zdjęć na filmiku! Zachęcamy do odwiedzin naszego kanału na YouTube!

Przed nami przerwa w koncertowaniu. Chcemy skupić się teraz na dopracowaniu wszystkich utworów. Wracamy już w czerwcu! Więcej informacji wkrótce!

One Reply to “Niedziela Dobrego Pasterza”

Comments are closed.