Nadchodzące wydarzenia

Już w Niedzielę Miłosierdzia Bożego w ramach naszego wiosennego koncertowania odwiedzimy Gdynię!Na zaproszenie gwardiana tamtejszego klasztoru, a naszego byłego rektora – o. Piotra Matuszaka, 22 kwietnia zagramy koncert w gdyńskiej muszli koncertowej, a następnego dnia w naszym franciszkańskim kościele będziemy animować muzycznie wszystkie msze święte.

W kolejną niedzielę, 30 kwietnia, w naszym łagiewnickim sanktuarium będziemy śpiewać na każdej mszy.

Kolejny wyjazd to wizyta w Gnieźnie, gdzie w sobotę 13 maja zagramy koncert przed kościołem, a w niedzielę, 14 maja włączymy się muzycznie w przeżywanie eucharystii w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP, przy którym znajduję się dom postulatu (więcej o nim tutaj).

Nie będziemy próżnować także w czerwcu. 4 czerwca o godz. 19 na ołtarzu polowym przy łagiewnickim sanktuarium zagramy koncert. Tydzień później w Miedniewicach, 11 czerwca zagramy także podczas obchodów 250-lecia koronacji obrazu Świętej Rodziny. Na koniec semestru udamy się jeszcze do Suwałk, aby 25 czerwca animować muzycznie msze święte oraz zagrać koncert podczas parafialnego pikniku.

Serdecznie zapraszamy! Bądźcie tam razem z nami!